Állásajánlat nyomtatása

Szolgáltatásmenedzser

Érdekelnek az informatikai rendszerek és szolgáltatások világa? Szívesen foglalkoznál ehhez kapcsolódó szervezeti intézkedések, működésbeli folyamatok és szabályozások kialakításával, menedzselésével és fejlesztésével banki területen? Amennyiben úgy érzed, érdekelne ez a terület, várjuk jelentkezésedet hozzánk.

Milyen feladataid lesznek?

  • Szolgáltatási szerződések kialakításában, megkötésében, működtetésében való részvétel
  • A szolgáltatást érintő problémák feltárása és reklamációk kezelése, megoldására való javaslattételi képesség
  • Szolgáltatás-menedzsment tevékenységgel kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Szolgáltatás-menedzsment tevékenység kapcsán társterületek támogatása
  • A szolgáltatást érintő problémák feltárása SLA-ban, annak megoldására való javaslattételi képesség
  • SLA kimutatás, illetve egyéb riportok készítése
  • Szervizcsapattal való egyeztetés az SLA-nak megfelelően
  • Megállapodás szerinti szolgáltatási szint fenntartása
  • Komplex megoldási koncepciók fejlesztése
  • Ügyfelek által kért szakmai anyagok elkészítése, összeállítása
  • Prezentációs anyagok elkészítése

Mit várunk tőled?

  • Legalább 3 év szolgáltatásmenedzsment területen szerzett tapasztalat, preferáltan IT / pénzügyi szektorban
  • Anya-leányvállalati és governance szolgáltatás-nyújtási modell környezetben szerzett gyakorlat
  • Szolgáltatási termékek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • SLA kimutatásban, illetve egyéb szerződött riportok összeállításában szerzett tapasztalat
  • Projektvezetési és szolgáltatásnyújtási/fejlesztési módszertanok ismerete
  • ITIL folyamatok ismerete
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudóás, szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Kiváló szervezői és problémamegoldó készség
  • Kiváló elemzői készség
  • Együttműködő, csapatjátékos attitűd

Mi jelent előnyt a kiválasztásnál?

  • Pénzügyi szektorban, informatikai területen szerzett tapasztalat

Miért válassz minket?

  • Folyamatos vezetői támogatás biztosítása munkahelyi sikereid és elégedettséged eléréshez
  • Összetartó, inspiráló és vidám csapat
  • Kötetlen hangulatú rendezvények a bográcsozástól kezdve az online szabadulószobákig
  • Külső és belső képzések (pl. LPS Akadémia, LPS Fórum), a szakmai fejlődésed folyamatos támogatása
  • Mentori rendszer, hogy könnyen vedd a kezdeti akadályokat és hamar beilleszkedj
  • Az igényeidtől függően alkalmazotti vagy alvállalkozói státusz
  • Próbaidő letelte után home office lehetőség

Szeretnél nálunk dolgozni? Küldj egy CV-t a karrier@lpsolutions.hu címre, vagy ajánlj valakit, akit megfelelőnek találsz a pozícióra!

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaterület: Szolgáltatásmenedzser
  • Pozíciószint: Senior
  • Szerződés: Teljes munkaidő
  • Munkaviszony: Alkalmazott, vagy alvállalkozó

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Hol vagyunk?

1118 Budapest,
Homonna utca 8/A.