Tesztautomatizáló mérnök

Mivel fogsz nálunk foglalkozni?

  • Tesztesetek megírása, tesztek tervezése
  • Tesztesetek futtatása és kiértékelése
  • Specifikációk felülvizsgálata, elemzése
  • Hibák feltárása és újratesztelése
  • Hibajegyek követése és változások kezelése, átvezetése
  • Hibák elemzése és hibajegyek feladása
  • Tesztautomatizálási feladatok szakmai támogatása

Mit várunk el tőled?
  • ISTQB Certified Tester Foundation Level
  • SQL nyelv és adatbázis-kezelés ismerete
  • Jó kommunikációs készség és írásbeliség
  • Nagyfokú precizitás
  • Haladó szintű szakmai angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
  • Pénzügyi szektorban szerzett üzleti tapasztalat
  • Haladó szintű teszt módszertani ismeretek
  • Tesztmenedzsment eszközök ismerete
  • Gyakorlat tesztautomatizálási eszközök használatában
  • Tapasztalat banki ügyviteli rendszerek tesztelésében

Munkavégzés helye:
  • LPS és ügyfeleinek irodája

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • A két konkrét technológia kombinációja kihívást jelent bármilyen Senior szakértő számára is
  • Összeszokott csapatban, klassz Ügyfélkultúrában dolgozhatsz
  • Változatos alvállalkozói feladatokat kínálunk, melyekre projekt alapú működésünk jó lehetőséget ad
  • Projektszervezet mivoltunk ellenére összetartó, jó hangulatú csapat vagyunk sok közös rendezvénnyel, élménnyel
  • Külső és belső képzéseken folyamatosan részt vehetsz majd nálunk, pl. az ún. LPS Akadémia, ill. LPS Fórum programjaink keretében is
  • Mentori rendszerünk alapján a Senior kollégák támogatják a Juniorok munkáját, beilleszkedését
  • Jellemzően onsite munka folyik Ügyfeleink irodáiban, rugalmas munkaidőben, home office lehetőséggel, mely a projekteknek/Ügyfélpreferenciáknak megfelelően változhat; a konkrét esetben teljes home office működést kínálnuk

Ha érdekesnek találod a lehetőséget, jelentkezz a karrier@lpsolutions.hu emailen át, ill. szívesen vesszük ajánlásaidat is!

Köszönjük szépen!