Állásajánlat nyomtatása

MS SQL szakértő

Jelenlegi projektjeinkhez, feladatinkhoz keresünk szakembereket a következő munkakörre:

Mivel fogsz nálunk foglalkozni?

Első projekted egyik nívós banki Ügyfelüknél lenne, itt el tudnád mélyíteni T-SQL tudásodat, illetve lenne lehetőséged rálátni egyik szállított megoldásunkra.

Mit várunk el tőled?
Az L&P Solutions belső adattárház csapatába keresünk egy MS SQL-lel foglalkozni akaró, vagy 1-2 év ilyen tapasztalattal már rendelkező kollégát; olyan Junior/medior szintű szakértőt, aki Senior támogatás mellett stabilan tud dolgozni.

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?
• Változatos feladatokat kínálunk, melyekre projekt alapú működésünk jó lehetőséget ad
• Projektszervezet mivoltunk ellenére összetartó, jó hangulatú csapat vagyunk sok közös rendezvénnyel,
  élménnyel
• Külső és belső képzéseken folyamatosan részt vehetsz majd nálunk, pl. az ún. LPS Akadémia, ill. LPS
  Fórum programjaink keretében is
• Mentori rendszerünk alapján a Senior kollégák támogatják a Juniorok munkáját, beilleszkedését
• Jellemzően onsite munka folyik Ügyfeleink irodáiban, rugalmas munkaidőben, home office lehetőséggel,
  mely a projekteknek/Ügyfélpreferenciáknak megfelelően változhat
• Alkalmazotti státuszt kínálunk.

Ha érdekesnek találod a lehetőséget, jelentkezz a karrier@lpsolutions.hu emailen át, ill. szívesen vesszük ajánlásaidat is!

Köszönjük szépen!

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaterület: Adattárház szakértő
  • Pozíciószint: Medior
  • Szerződés: Teljes munkaidő
  • Munkaviszony: Alkalmazott, vagy alvállalkozó

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Hol vagyunk?

1118 Budapest,
Homonna utca 8/A.