Állásajánlat nyomtatása

DWH / BI Architect

Jelenlegi projektjeinkhez / feladatainkhoz keresünk szakembereket a következő munkakörre: BI / DWH Architect

Mivel fogsz nálunk foglalkozni?

  • Aktív részvétel az architektúra tervezésben
  • Stratégia és az életciklus menedzsment támogatása
  • Meglévő komponensek megújításának, az új komponensek illesztésének/illeszthetőségének megtervezése, támogatása
  • Meglévő komponensek és folyamatok felülvizsgálata
  • Konzultáció/egyeztetés a belső és külső megrendelőkkel, kivitelezőkkel, üzemeltetőkkel, vezetőkkel
  • Fejlesztési, technológiai irányok, megoldások javaslata, szakmai támogatás a DWH vezető felé
  • Fejlesztői feladatok véleményezése
  • Felmerülő technológiai kérdések megvitatása, döntés-előkészítő anyag elkészítése

Mit várunk el tőled?

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 5 év Adattárház / Üzleti intelligencia fejlesztői munkakörben szerzett szakmai gyakorlat és 3 év architekti háttér
  • Tapasztalat architektúra tervezés, rendszerszervezés, adatbáziskezelés területén
  • Adatbázis, adattárház és BI technológiák, koncepciók és módszertanok mély ismerete (Oracle DB és DWH tapasztalat elvárás, Cognos BI termékek ismerete előny)
  • SQL, PL/SQL magasszintű ismeretei
  • Operációs rendszerek ismerete
  • Projektszemlélet, elemző-, strukturált gondolkodásmód
  • Precíz munkavégzés,kiváló kommunikációs, problémamegoldó és együttműködési készség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület, banki környezet

Foglalkoztatás:

  • Alkalmazottat keresünk, saját/belső csapatunkba, határozatlan időre

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • A két konkrét technológia kombinációja kihívást jelent bármilyen Senior szakértő számára is
  • Összeszokott csapatban, klassz Ügyfélkultúrában dolgozhatsz
  • Változatos alvállalkozói feladatokat kínálunk, melyekre projekt alapú működésünk jó lehetőséget ad
  • Projektszervezet mivoltunk ellenére összetartó, jó hangulatú csapat vagyunk sok közös rendezvénnyel, élménnyel
  • Külső és belső képzéseken folyamatosan részt vehetsz majd nálunk, pl. az ún. LPS Akadémia, ill. LPS Fórum programjaink keretében is
  • Mentori rendszerünk alapján a Senior kollégák támogatják a Juniorok munkáját, beilleszkedését
  • Jellemzően onsite munka folyik Ügyfeleink irodáiban, rugalmas munkaidőben, home office lehetőséggel, mely a projekteknek/Ügyfélpreferenciáknak megfelelően változhat; a konkrét esetben teljes home office működést kínálnuk

Ha érdekesnek találod a lehetőséget, jelentkezz a karrier@lpsolutions.hu emailen át, ill. szívesen vesszük ajánlásaidat is!

Köszönjük szépen!

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaterület: Adattárház szakértő
  • Pozíciószint: Senior
  • Szerződés: Teljes munkaidő
  • Munkaviszony: Alkalmazott, vagy alvállalkozó

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Hol vagyunk?

1118 Budapest,
Homonna utca 8/A.