Állásajánlat nyomtatása

Tesztautomatizáló mérnök

Jártas vagy a tesztelésben, de szívesen fejlesztesz tesztautomatákat is? Ha az SQL mellett az angol is kiemelkedő szinten megy, jelentkezz a szoftver-minőségbiztosítási csapatunkba tesztautomatizáló mérnöknek!

Milyen feladataid lesznek?

  • Tesztesetek megírása, tesztek tervezése
  • Automatizált tesztesetek futtatása és kiértékelése
  • Specifikációk felülvizsgálata, elemzése
  • Hibák feltárása, újratesztelése
  • Hibajegyek követése és a változások kezelése, átvezetése
  • Hibák elemzése és hibajegyek feladása
  • Tesztautomatizálási feladatok végrehajtása

Mit várunk tőled?

  • ISTQB Certified Tester Foundation Level
  • Valamely programozási nyelv vagy script nyelv ismerete
  • SQL nyelv és adatbázis-kezelés ismerete
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Nagyfokú precizitás
  • Felsőfokú, szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban

Mi jelent előnyt a kiválasztásnál?

  • Pénzügyi szektorban szerzett üzleti tapasztalat
  • Banki ügyviteli rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Haladó szintű tesztmódszertani ismeretek
  • Tesztautomatizáló keretrendszer ismerete
  • Tesztmenedzsment eszközök ismerete
  • Gyakorlat tesztautomatizálási eszközök használatában

Miért válassz minket?

  • Változatos feladatok - projekt alapú működés, sokszínű és széles ügyfélkör
  • Projektektől és ügyfelektől függően rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Összetartó, inspiráló és vidám csapat
  • Kötetlen hangulatú rendezvények a bográcsozástól kezdve az online szabadulószobákig
  • Külső és belső képzések (pl. LPS Akadémia, LPS Fórum), a szakmai fejlődésed folyamatos támogatása
  • Mentori rendszer, hogy juniorként könnyen vedd a kezdeti akadályokat és hamar beilleszkedj
  • Az igényeidtől függően alkalmazotti vagy alvállalkozói státusz

Szeretnél nálunk dolgozni? Küldj egy CV-t a karrier@lpsolutions.hu címre, vagy ajánlj valakit, akit megfelelőnek találsz a pozícióra!

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaterület: Tesztelő, Tesztmérnök
  • Szerződés: Teljes-, vagy részmunkaidő
  • Munkaviszony: Alkalmazott, vagy alvállalkozó

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Hol vagyunk?

1118 Budapest,
Homonna utca 8/A.