Állásajánlat nyomtatása

Tesztautomatizáló mérnök, Tesztelő

Szoftver-minőségbiztosítási csapatunk bővítése céljából szoftvertesztelő kollégát keresünk teszttervezői, tesztelői pozíciókba.

AL&P Solutions testre szabott üzleti és informatikai megoldások kialakításával foglalkozik, partneri kapcsolatokat épít.

Megoldás-orientált gondolkodásunka építve a tavalyi évben 7 országban vezettük be sikerrel projektjeinket és váltunk az informatikai és tanácsadói piac egyik jelentős szereplőjévé. Erősségünk továbbá IT szakemberek kihelyezése a partnereknél felmerülő üzleti igények kapcsán. ​Cégünk digitalizáció, CRM rendszerek, BI és adattárház megoldások megvalósításában erős tanácsadó cég; ezenkívül foglalkozunk workflow és folyamat managementtel, illetve üzleti elemzéssel egészen speciális banki területeken is, de Test Management és egyedi, zöldmezős alkalmazások fejlesztése terén is jelentős projektjeink vannak.

Értékeink – a szakmai közösség, jó hangulat, projektszervezetként változatos feladatok és a kapcsolati tőkénk, amire az elmúlt évek projektjei során tettünk szert.

LPS

Nem csak munka, közösség. Közösséget alkotunk: együtt visszük végig a nehéz projekteket, együtt örülünk egy-egy élesítésnek, együtt bográcsozunk a Rómain, és együtt futjuk körbe a Balatont.

Nem csak munka, szakértelem. Sok területet fedünk le munkánk során, de van, ami közös bennünk: mindannyian szakértői vagyunk saját területünknek miközben komplex projekteket valósítunk meg lazán.

Nem csak munka, vidámság. Nemcsak megoldásokat szállítunk, hanem jól is érezzük magunkat közben.

Jelenlegi projektjeinkhez / feladatainkhoz keresünk szakembert a következő munkakörre:

Mivel fogsz nálunk foglalkozni?

  • Tesztesetek megírása, tesztek tervezése
  • Tesztesetek futtatása és kiértékelése
  • Specifikációk felülvizsgálata, elemzése
  • Hibák feltárása és újratesztelése
  • Hibajegyek követése és változások kezelése, átvezetése
  • Hibák elemzése és hibajegyek feladása
  • Tesztautomatizálási feladatok szakmai támogatása
    Mit várunk el tőled?
    • ISTQB Certified Tester Foundation Level
    • SQL nyelv és adatbázis-kezelés ismerete
    • Jó kommunikációs készség és írásbeliség
    • Nagyfokú precizitás
    • Haladó szintű szakmai angol nyelvtudás

    Előny:
    • Pénzügyi szektorban szerzett üzleti tapasztalat
    • Haladó szintű teszt módszertani ismeretek
    • Tesztmenedzsment eszközök ismerete
    • Gyakorlat tesztautomatizálási eszközök használatában
    • Tapasztalat banki ügyviteli rendszerek tesztelésében

    Munkavégzés helye:
    • LPS és ügyfeleinek irodája

    Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

    • A két konkrét technológia kombinációja kihívást jelent bármilyen Senior szakértő számára is
    • Összeszokott csapatban, klassz Ügyfélkultúrában dolgozhatsz
    • Változatos alvállalkozói feladatokat kínálunk, melyekre projekt alapú működésünk jó lehetőséget ad
    • Projektszervezet mivoltunk ellenére összetartó, jó hangulatú csapat vagyunk sok közös rendezvénnyel, élménnyel
    • Külső és belső képzéseken folyamatosan részt vehetsz majd nálunk, pl. az ún. LPS Akadémia, ill. LPS Fórum programjaink keretében is
    • Mentori rendszerünk alapján a Senior kollégák támogatják a Juniorok munkáját, beilleszkedését
    • Jellemzően onsite munka folyik Ügyfeleink irodáiban, rugalmas munkaidőben, home office lehetőséggel, mely a projekteknek/Ügyfélpreferenciáknak megfelelően változhat; a konkrét esetben teljes home office működést kínálnuk

    Ha érdekesnek találod a lehetőséget, jelentkezz a karrier@lpsolutions.hu emailen át, ill. szívesen vesszük ajánlásaidat is!

    Köszönjük szépen!

    Az állás alapinformációi

    • Munkavégzés helye: Budapest
    • Munkaterület: Tesztelő, Tesztmérnök
    • Szerződés: Teljes-, vagy részmunkaidő
    • Munkaviszony: Alkalmazott, vagy alvállalkozó

    Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

    Hol vagyunk?

    1118 Budapest,
    Homonna utca 8/A.