Állásajánlat nyomtatása

Tesztelő

Szoftver-minőségbiztosítási csapatunk bővítése céljából szoftvertesztelő kollégát keresünk teszttervezői, tesztelői pozíciókba.

Feladat:
  • Tesztesetek megírása, tesztek tervezése
  • Tesztesetek futtatása és kiértékelése
  • Specifikációk felülvizsgálata, elemzése
  • Hibák feltárása és újratesztelése
  • Hibajegyek követése és változások kezelése, átvezetése
  • Hibák elemzése és hibajegyek feladása
  • Tesztautomatizálási feladatok szakmai támogatása

Szükséges kompetenciák:
  • ISTQB Certified Tester Foundation Level
  • SQL nyelv és adatbázis-kezelés ismerete
  • Jó kommunikációs készség és írásbeliség
  • Nagyfokú precizitás
  • Haladó szintű szakmai angol nyelvtudás

Előnyök:
  • Pénzügyi szektorban szerzett üzleti tapasztalat
  • Haladó szintű teszt módszertani ismeretek
  • Tesztmenedzsment eszközök ismerete
  • Gyakorlat tesztautomatizálási eszközök használatában
  • Tapasztalat banki ügyviteli rendszerek tesztelésében

Munkavégzés helye:
  • LPS és ügyfeleinek irodája

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaterület: Tesztelő, Tesztmérnök
  • Szerződés: Teljes-, vagy részmunkaidő
  • Munkaviszony: Alkalmazott, vagy alvállalkozó

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Hol vagyunk?

1118 Budapest,
Homonna utca 8/A.