Állásajánlat nyomtatása

Üzleti elemző

Kiválóan beszélsz mind az ügyfelek, mind a fejlesztők nyelvén? Azonnal átlátod az üzleti folyamatokat és igényeket? Emellett a tesztelés és a végfelhasználók támogatása sem áll távol tőled? Jelentkezz a szakértői csapatunkba junior, medior vagy senior pozícióra!

Milyen feladataid lesznek?

  • Ügyféligények felmérése, megértése, majd ezek alapján részletes funkcionális és követelmény-specifikáció készítése, üzleti esetek (usecase) kidolgozása
  • Üzleti folyamatok megértése, javaslattétel a folyamatok módosítására, átalakítására
  • Logikai rendszertervek kialakítása, ellenőrzése, véleményezése
  • Az ügyfelek rendszereit érintő módosítási igények egyeztetése, fejlesztések tervezése, a fejlesztések során kapcsolattartás a fejlesztőkkel
  • Tesztesetek, tesztelési forgatókönyvek készítése, közreműködés a tesztelések végrehajtásában, folyamatos kapcsolattartás az üzleti területekkel
  • Felhasználói kézikönyvek, oktatási anyagok készítése, a végfelhasználók oktatása
  • Az üzleti elemző csapat támogatása, vezetése, projektfeladatok végrehajtása

Mit várunk tőled?

  • Analitikus gondolkodás és rendszerszemlélet
  • Problémamegoldó-készség és feladat-orientált hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban

Mi jelent előnyt a kiválasztásnál?

  • Pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat

Miért válassz minket?

  • Változatos feladatok - projekt alapú működés, sokszínű és széles ügyfélkör
  • Projektektől és ügyfelektől függően rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Összetartó, inspiráló és vidám csapat
  • Kötetlen hangulatú rendezvények a bográcsozástól kezdve az online szabadulószobákig
  • Külső és belső képzések (pl. LPS Akadémia, LPS Fórum), a szakmai fejlődésed folyamatos támogatása
  • Mentori rendszer, hogy juniorként könnyen vedd a kezdeti akadályokat és hamar beilleszkedj
  • Az igényeidtől függően alkalmazotti vagy alvállalkozói státusz

Szeretnél nálunk dolgozni? Küldj egy CV-t a karrier@lpsolutions.hu címre, vagy ajánlj valakit, akit megfelelőnek találsz a pozícióra!

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaterület: Business analyst
  • Szerződés: Teljes-, vagy részmunkaidő
  • Munkaviszony: Alkalmazott, vagy alvállalkozó

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Hol vagyunk?

1118 Budapest,
Homonna utca 8/A.