Állásajánlat nyomtatása

BI kompetencia terület vezető

Úgy érzed elérted BI területen a szakmád csúcsát és kipróbálnád magad vezetőként?

Esetleg van már vezetői tapasztalatod, amit szívesen kamatoztatnál nálunk?

A következő területeken és/vagy technológiák többségében rendelkezel tapasztalattal? DWH, BigData, DataLake, Cloud, Analytics, Data stratégia, Pénzügyi adattárház, Adatmodellezés, Adatpiac, Adatvizualizáció, Riporting, AI, ML, ODS, Data linage, Data governance, MS, Oracle, SQL, Python, R.

Akkor nincs más dolgod, mint jelentkezni csapatunkba BI kompetencia terület vezetőnek.

Milyen feladataid lesznek?

  • Piaci trendek folyamatos nyomon követése
  • Stratégia és a szakterület által kínált offering kialakítása
  • Kompetencia építése, fenntartása
  • Kompetenciához tartozó szakmai sales
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás, a cég szakmai arca
  • Célok folyamatos review-ja, monitorozása
  • Együttműködés a cég Management-jével

Projektek kezelése

  • Induló projektek tervezése
  • Ajánlatok összeállításának biztosítása
  • Megfelelő szakértelem biztosítása a projektekre, erőforrás tervezés
  • Projektek on time on budget szállításának biztosítása
  • Futó projektek minőségbiztosítása
  • Projekteken felmerülő problémák megoldásának biztosítása

People Management

  • Csapattagok proaktív kezelése
  • Kiválasztás, onboarding, utánpótlás kezelése
  • Coaching / mentoring
  • Kapcsolattartás a HR-el és az Account Managerekkel
  • Teljesítményértékelés
  • Képzési terv elkészítése, okatatások szervezése a HR-el közösen
  • Kollégák utilizációjának biztosítása

Mit várunk tőled

  • BA/BSC vagy MA/MSC informatikai vagy gazdasági végzettséget
  • 5+ év nagyvállalati BI / DWH / Datalake / stb. területen szerzett szakmai tapasztalatot
  • Oracle és/vagy Microsoft technológiák ismeretét
  • Enterprise környezet beható ismeretét és Enterprise környezetben projekt tapasztalatot
  • Magas szintű írásbeli és szóbeli kommunikációs készséget magyar és angol nyelven egyaránt
  • Az iparág legújabb technológiai trendjeinek ismeretét és azok alkalmazását
  • Felelősség központúságot, önállóságot, proaktív hozzáállást

Mi jelent előnyt a kiválasztásnál?

  • Pénzügyi területen szerzett BI, DWH projekttapasztalat
  • Német nyelvtudás

Miért válassz minket?

  • Elvégzett feladataiddal, eredményiddel hatással lehetsz a cég teljes működésére, eredményességére
  • Bizalom és autonómia biztosítása a munkavégzésedben
  • Rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés
  • Nálunk számít a véleményed, és díjazzuk ötleteidet
  • Külső és belső képzések, konferenciák
  • Béren kívüli juttatási lehetőségek
  • Összetartó, inspiráló és vidám csapat
  • Csapatépítő rendezvények a bográcsozástól kezdve az online szabadulószobákig

Szeretnél nálunk dolgozni? Küldj egy CV-t a karrier@lpsolutions.hu címre, vagy ajánlj valakit, akit megfelelőnek találsz a pozícióra!

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaterület: Adattárház szakértő
  • Szerződés: Teljes munkaidő
  • Munkaviszony: Alkalmazott

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Hol vagyunk?

1118 Budapest,
Homonna utca 8/A.