Állásajánlat nyomtatása

ITSM Folyamatfejlesztő

Érdekelnek az informatikai rendszerek és szolgáltatások világa? Szívesen foglalkoznál ehhez kapcsolódó szervezeti intézkedések, működésbeli folyamatok és szabályozások kialakításával, menedzselésével és fejlesztésével banki területen? Amennyiben úgy érzed, érdekelne ez a terület, várjuk jelentkezésedet hozzánk.

Milyen feladataid lesznek?

  • Szolgáltatás-kezelési folyamatok meghatározása, elemzése, tervezése, optimalizálása
  • Szolgáltatási folyamatok hatékonyságának mérése, és fejlesztésére vonatkozó javaslatok kidolgozása
  • Proaktív közreműködés a már bevezetett funkciók továbbfejlesztésében
  • Szolgáltatás-menedzsment tevékenységgel kapcsolatos szakértői feladatok ellátása
  • Részvétel a folyamatok rendszerbe történő integrálásában, folyamatok dokumentálásában
  • Együttműködés a különböző társosztályokkal a folyamatok fejlesztése és implementálása során
  • Ügyfelek által kért szakmai anyagok elkészítése, összeállítása
  • Prezentációs alapanyagának elkészítése
  • Projekthez kapcsolódó feladatlista folyamatos aktualizálása a projektvezető irányítása mellett

Mit várunk tőled?

  • Legalább 3 év folyamatfejlesztés területen szerzett tapasztalat, preferáltan IT / pénzügyi szektorban
  • Folyamat-kezelésében, mérésében és kiértékelésében szerzett tapasztalat
  • Esetleges hiányosságok azonosításához és megszüntetéséhez szükséges jó elemzőképesség
  • Szolgáltatási termékek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Folyamatfejlesztési módszertanokban való jártasság
  • ITIL folyamatok ismerete
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Technológiai affinitás, szolgáltatás-orientált hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Kiváló szervezői és problémamegoldó készség
  • Kiváló elemzői készség
  • Együttműködő, csapatjátékos attitűd

Mi jelent előnyt a kiválasztásnál?

  • Pénzügyi szektorban, informatikai területen szerzett tapasztalat

Miért válassz minket?

  • Folyamatos vezetői támogatás biztosítása munkahelyi sikereid és elégedettséged eléréshez
  • Összetartó, inspiráló és vidám csapat ügyféloldalon
  • Kötetlen hangulatú rendezvények a bográcsozástól kezdve az online szabadulószobákig
  • Külső és belső képzések (pl. LPS Akadémia, LPS Fórum), a szakmai fejlődésed folyamatos támogatása
  • Mentori rendszer, hogy könnyen vedd a kezdeti akadályokat és hamar beilleszkedj
  • Az igényeidtől függően alkalmazotti vagy alvállalkozói státusz
  • Home office lehetőség próbaidő letelte után

Szeretnél nálunk dolgozni? Küldj egy CV-t a karrier@lpsolutions.hu címre, vagy ajánlj valakit, akit megfelelőnek találsz a pozícióra!

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaterület: Szolgáltatásmenedzser
  • Pozíciószint: Senior
  • Szerződés: Teljes munkaidő
  • Munkaviszony: Alkalmazott

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Hol vagyunk?

1118 Budapest,
Homonna utca 8/A.