Állásajánlat nyomtatása

Senior Key Account Manager

Stabil ügyfélkörrel rendelkezel, és magas szinten műveled az ügyfélkapcsolatok ápolását? Ha szívesen dolgoznál egy dinamikusan növekvő cég jövőbeli key account managereként és érdekesnek találod a lehetőséget, jelentkezz hozzánk a modra.gyorgy@lpsolutions.hu címen!

Milyen feladataid lesznek?

  • Az ügyfél érdekeit képviseled a cég felé, a cég érdekeit képviseled az ügyfél felé
  • Mély és gyümölcsöző ügyfélkapcsolatot hozol vagy alakítasz ki
  • A kulcsfontosságú ügyfelek és a belső csapatok közötti kommunikáció elsődleges csatornája leszel
  • Az ügyfelek problémáit és esetleges panaszait kezeled és megoldod
  • Felismered a potenciális lehetőségeket, új üzleteket generálsz és hosszútávú ügyfélkapcsolatokat alakítasz ki
  • Nem riadsz vissza új üzleti lehetőségek felkutatásától, új ügyfelek akvirálásától
  • Ismered és kiismered az ügyfeleid érdekeit és céljait, aminek megfelelően ajánlod a megoldási lehetőségeket
  • Feladatod lesz az ajánlatadás, szerződéskötés koordinálása, értékesítési folyamat nyomon követése
  • Kialakítod a megrendelő üzleti és informatikai területeinél a kapcsolatrendszert

Mit várunk tőled?

  • Hazai pénzügyi / telekommunikációs / ipari piac ismerete, de más szektorokban való jártasság is előnyös lehet
  • Stabil kapcsolati háló
  • Legalább 6 év projekt értékesítés terén szerzett tapasztalat (konzultatív sales terület)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Saját kapcsolati rendszer az informatikai piacon
  • Kiemelkedő problémamegoldó és tárgyalókészség

Szeretnél nálunk dolgozni? Küldj egy CV-t a karrier@lpsolutions.hu címre, vagy ajánlj valakit, akit megfelelőnek találsz a pozícióra!

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaterület: Key Account manager
  • Szerződés: Teljes munkaidő
  • Munkaviszony: Alkalmazott

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Hol vagyunk?

1118 Budapest,
Homonna utca 8/A.