Állásajánlat nyomtatása

Szenior rendszerszervező (Solution Architect)

Jelenlegi projektjeinkhez / feladatainkhoz keresünk szakembereket a következő munkakörre: Senior Rendszerszervező / Solution Architect

Jelenlegi projektjeinkhez / feladatainkhoz keresünk szakembereket a következő munkakörre:

Senior Rendszerszervező, Solution Architect

Mivel fogsz nálunk foglalkozni?
Számlavezető rendszerrel kapcsolatos rendszerszervezői feladatok
Számlavezető rendszer napzárása és egyéb rendszerek napzárási teendőinek összehangolása
Üzleti/szállítói/IT egyeztetésekben részvétel
Projekt leszállítandó dokumentumok készítése, QA-ja
Szállított verziók számlavezető rendszer oldali tesztelése
Együttműködés az összes érintett területtel

Mit várunk el tőled?
5+ év pénzintézeti tapasztalat
Számlavezető rendszer ismeretek
Számviteli ismeretek
Szervező képességek
Koordinációs képesség
Angol tárgyalóképes szint
SQL

Előny:
Core rendszer bevezetésben/cserében való részvétel

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?
Változatos feladatokat kínálunk, melyekre projekt alapú működésünk jó lehetőséget ad
Projektszervezet mivoltunk ellenére összetartó, jó hangulatú csapat vagyunk sok közös rendezvénnyel,
  élménnyel
Külső és belső képzéseken folyamatosan részt vehetsz majd nálunk, pl. az ún. LPS Akadémia, ill. LPS
  Fórum programjaink keretében is
Mentori rendszerünk alapján a Senior kollégák támogatják a Juniorok munkáját, beilleszkedését
Jellemzően onsite munka folyik Ügyfeleink irodáiban, rugalmas munkaidőben, home office lehetőséggel,
  mely a projekteknek/Ügyfélpreferenciáknak megfelelően változhat.

Ha érdekesnek találod a lehetőséget, jelentkezz a karrier@lpsolutions.hu emailen át, ill. szívesen vesszük ajánlásaidat is!

Köszönjük szépen!

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaterület: Business analyst
  • Pozíciószint: Senior
  • Szerződés: Teljes munkaidő
  • Munkaviszony: Alkalmazott, vagy alvállalkozó

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Hol vagyunk?

1118 Budapest,
Homonna utca 8/A.